Amb motiu de les obres de renovació de via, del 8 al 31 d’agost es modifica el servei en la Línia 1.
El trajecte entre les estacions Empalme i Bétera es realitza en autobús.
- Del 8 al 31 d’agost tots dos inclosos.
- Els autobusos estan adaptats a persones de mobilitat reduïda.
- El temps de viatge, si inclou aquest tram, s’incrementa.
Sobre el servei nocturn
El transport amb autobús no ofereix servei nocturn, mentre duren les obres, el servei nocturn ordinari tindrà com a destinació final l’estació Empalme.
Trajecte dels autobusos
Autobús 1: Empalme –> Godella
- Empalme
- Burjassot
- Burjassot-Godella
- Godella
Autobús 1: Godella –> Empalme
- Godella
- Burjassot-Godella
- Burjassot
- Empalme
Autobús 2: Empalme –> Rocafort
- Empalme
- Moncada-Alfara
- Seminari-CEU
- Massarrojos
- Rocafort
Autobús 2: Rocafort –> Empalme
- Rocafort
- Massarrojos
- Seminari-CEU
- Moncada-Alfara
- Empalme
Autobús 3: Seminari-CEU –> Bétera
- Seminari-CEU
- Masies
- Horta Vella
- Bétera
Autobús 3: Bétera –> Seminari-CEU
- Bétera
- Horta Vella
- Masies
- Seminari-CEU
La freqüència de pas dels autobusos 1 i 2 és de 20 minuts aproximadament i la de l’autobús 3 és de 40 minuts aproximadament. Els horaris de la línia afectada tenen modificacions, consulta els horaris.
Ubicació de les parades: